מה עדיף סיגריה אלקטרונית או סיגריה רגילה

הסיגריה האלקטרונית היא פיתוח חדש יחסית אבל כבר הצליחה לצבור פופולריות רבה בקרב מיליוני משתמשים בכל העולם. בסיגריה האלקטרונית לא שורפים טבק כמו בסיגריה הרגילה אלא מאדים נוזל מילוי, ולכן לא נפלט עשן אלא אדי מים. יש לה יתרונות רבים לעומת הסיגריה הרגילה שכוללים סיבות בריאותיות, סביבתיות, פיזיות ופסיכולוגיות שגורמות ליותר ויותר אנשים להתחיל לאדות במקום לעשן.

יתרונות הסיגריה האלקטרונית

הרבה יותר בריאה מהסיגריה הרגילה – הסיגריה הרגילה מזיקה מאוד לבריאות האדם. היא אחראית למגוון רחב של מחלות קשות כמו: סרטן, מחלות ריאה, ארועים מוחיים ומחלות לב. מחקרים מראים שהיא מקצרת את תוחלת החיים של המעשן בשמונה עד עשר שנים. הסיגריה האלקטרונית לעומת זאת אינה מכילה כמעט את החומרים המזיקים והמסרטנים שמכילה הרגילה, והוכח במחקרים שבוצעו ע"י ארגוני בריאות חשובים שהיא מזיקה הרבה פחות. אחד המחקרים הראה שסיגריות אלקטרוניות יכולות להציל ארבעה מיליון אנשים מתוך שמונה מיליון מעשנים.

דומה מאוד לסיגריה הרגילה – הסיגריה האלקטרונית דומה בגודלה ובצורתה לסיגריה הרגילה, אוחזים בה באותה צורה ופולטים ממנה את האדים כפי שפולטים את העשן מהסיגריה הרגילה. יש לה אפילו נורה בקצה שדולקת כאשר שואפים ומדמה את הטבק שנשרף.

אמצעי גמילה אפקטיבי למעשנים – בגלל הדימיון הרב שלה לסיגריה הרגילה היא מהווה אמצעי גמילה אפקטיבי. מעשן כבד יכול להתחיל עם נוזל מילוי שמכיל רמה גבוה של ניקוטין ולהוריד את מינון הניקוטין בהדרגה עד שנוזל המילוי לא יכיל בכלל ניקוטין. כך נגמל המעשן מההתמכרות לניקוטין בצורה מהירה וטובה בהרבה משיטות אחרות.

השפעה מהירה יותר לעומת תחליפים אחרים – המעשן ירגיש את השפעת הניקוטין בתוך שניות ספורות לעומת בין חמש לעשר דקות כאשר הוא משתמש בתחליפי ניקוטין אחרים כמו מדבקה או מסטיק.

אינה גורמת לעישון פאסיבי – מכיוון שהסיגריה האלקטרונית פולטת לאוויר אדי מים שאינם מזיקים אז היא אינה גורמת לעישון פסיבי וניתן לעשן אותה גם במקומות ציבוריים.

אין ריח רע –  לסיגריה האלקטרונית אין את הריח הרע והמחניק שיש לעשן הסיגריות הרגילות. אותו עשן גם נדבק לבגדים ולשיער, ואילו האדים של הסיגריה האלקטרונית מתפוגגים באוויר תוך מספר שניות.

זולה יותר – יש הוצאה חד פעמית על רכישה הסיגריה ואז מה שנותר הוא להחליף את נוזל המילוי והסוללה שיש צורך.

מגוון של טעמים – הסיגריה האלקטרונית מגיעה עם מגוון עצום של טעמים כמו: אבטיח, אפרסק, ענבים, וניל ומנטה. ניתן גם לערבב מספר טעמים וליצור קשת רחבה של טעמים בהתאם להעדפותיו של המעשן.

שליטה על אופן האידוי – ניתן לבחור נוזל מילוי שיספק את התחושה בגרון שאופינית לעישון או שניתן לבחור נוזל מילוי סמיך יותר שיפיק אדים סמיכים יותר עם יותר טעם. סליל עם התנגדות גבוהה יצור יותר אדים מאשר סליל עם התנגדות נמוכה. מגוון האפשרויות לשלוט על אופן האידוי הוא אינסופי. אנו ממליצים לקרוא את המאמר איך לבחור נוזל לסיגריה אלקטרונית של קלאסיג. ככה תוכלו לבחור לכם את הנוזל המומלץ והמתאים ביותר עבורכם.

המאמר נכתב על ידי חברת קלאסיג, אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם בכתובת: https://classcig.co.il

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *