הדפסה על חולצות – מידע ורעיונות להדפסה

אחד הטרנדים החמים כיום הוא הדפסה על חולצות. אנחנו פוגשים כל הזמן ברחוב אנשים עם חולצות שעליהן הדפסה כלשהי. הסיבה לפופולריות של החולצות המודפסות זה שקל באמצעותן להביע רעיונות ולחשוף את אותם רעיונות לקהל רחב. באמצעות הדפסה שעולה עשרות שקלים אפשר לחשוף את הרעיון שלך לקהל של אלפי אנשים, דבר שעולה הרבה יותר בכל אמצעי פרסום אחר. ניתן גם להדפיס את אותו הטקסט או התמונה על מאות ואפילו אלפי חולצות ולזכות בהנחה גדולה על מחירה של כל חולצה בודדת.

הרעיונות לשימוש בהדפסה על חולצות הם כמעט אינסופיים ומוגבלים רק ע"י הדמיון. חשוב להדגיש שניתן להדפיס על כל צבע חולצה וללא הגבלה של מספר החולצות. איכות ההדפסה היא גבוהה מה שאומר שניתן גם לכבס את החולצה ללא סיכון שההדפסה תתקלף ממנה. כאשר מכבסים את החולצה צריך להקפיד על ההוראות הבאות: הכביסה צריך להיות עדינה בטמפרטורה של 30 מעלות ואסור להשתמש במייבש כביסה.

רעיונות להדפסה

חולצות לעסקים – ניתן להדפיס חולצות לעסקים שיכללו את הלוגו של העסק ואת הסלוגן שלו. את החולצות האלה לובשים עובדים שנותנים שירות ללקוחות או כאשר אותם העובדים משווקים את העסק. אפשרות נוספת היא לתת חולצות כאלה לעובדים בתור מתנה באירועים שונים כמו ימי כיף.

חולצות לתנועות נוער – שיטה מצוינת ליצירת אחידות היא חולצות שינתנו לחניכים בתנועות נוער לפי שכבות הגיל השונות.

חולצות לטיול שנתי – הענקת חולצות מודפסות בטיול שנתי משפרת את המורל ועוזרת להבדיל בין תלמידי הכיתות השונות.

חולצות סיום קורס – כאשר מסיימים קורס ארוך ומתיש בצבא אין כמו חולצה מודפסת כדי להנציח את המאורע המשמח.

חולצות חתונה – חולצות המציינות את המאורע החשוב ביותר בחייהם של כל זוג, שהוא החתונה שלהם, היא מתנה נפלאה שאפשר להעניק לאורחים שהגיעו.

חולצה לבן / בת הזוג – דרך פשוטה ומקסימה להראות את אהבתכם לבן או בת הזוג.

חולצה ליום הולדת – כאשר בן משפחה או חבר מגיע לגיל מסוים אפשר להחליט שכל משתתפי חגיגת היום הולדת ילבשו חולצה אחידה שתציין את המאורע.

המאמר מובא על ידי חברת בולשירט המתמחה בהדפסה על חולצות.
http://www.bull-shirt.co.il

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *