איך להשיג עוקבים באינסטגרם בדרך מהירה ובטוחה

כולנו רוצים להקפיץ את מונה העוקבים בחשבון שלנו באינסטגרם, בין אם זה חשבון אישי, עסקי או שסתם בא לנו להתקדם בתחום כלשהו (דוגמנות, שירה, סטנדאפ וכו') – אך איזה דרכים קיימות כדי להשיג עוקבים לאינסטגרם שלנו במהירות ובצורה הבטוחה ביותר?

ראשית, אחרי שפתחנו את חשבון האינסטגרם – רצוי, מומלץ ואפילו חובה לקנות עוקבים באינסטגרם. מדוע אתם שואלים? לאחר שתקנו עוקבים לחשבון שלכם והעוקבים יגיעו במהרה, האינסטגרם יקפיץ אתכם בחיפוש ויציע אתכם למשתמשים שמתעניינים בתחום שלכם, מפני שאתם ה- דבר הבא. (חשוב לזכור לפרסם תמונות לפני, אף אחד לא ירצה לעקוב אחרי עמוד ריק מתוכן ופוסטים). אך קידום העמוד הוא לא הדבר היחיד שהקנייה תעזור לכם. יש לנו שאלה אליכם, אל מי הייתם נרשמים: עמוד אינסטגרם עם 1,000 עוקבים, או עמוד אינסטגרם עם 10,000 עוקבים – אל תרמו אותנו ואת עצמכם, כי התשובה ברורה. כאשר מונה העוקבים שלכם גבוה, המשתמשים משתכנעים שכדאי לעקוב אחריכם ולא רוצים להישאר מאחור.

בנוסף, נסו לבצע הגרלה או תחרות כלשהי עם פרס שקשור לתחום שלכם. (לדוגמא, אם אתם בתחום המוזיקה: רמקול או אוזניות ..) תפרסמו שעל מנת להיכנס להגרלה יש לתייג שני חברים ש"תקשיבו עמם למוזיקה מהרמקול" ולבחור מספר. כך בעצם תיצרו קידום באינסטגרם לחשבון שלכם, מפני שכל עוקב יכיר אתכם לעוד שני חברים, והם יכירו לעוד שני חברים וכן האלה. המטרה שלכם היא להגדיל את ה"באז" סביב העמוד שלכם ולדאוג לכמה שיותר פעילות סביב הפוסטים והמתרחש בעמוד.

הדרך האחרונה, היא לזכור תמיד לפרסם האשטאג (#) בתמונות שלכם, ההאשטאג הוא הכלי שלכם להציג את העמוד אל הקהל ואל המערכת של האינסטגרם. ככל שהתגיות (האשטאג) יהיו ממוקדים יותר בנושא שלכם, אין צורך ביותר מדיי תגיות, כך האינסטגרם יגדיר יותר את הנושא שלכם וידע לפרסם אתכם נכון.

בקיצור, מוצגות כאן שלוש דרכים מעולות שעונות על השאלה הקשה של כולנו, איך להשיג עוקבים באינסטגרם במהירות ובבטיחות. חשוב לזכור שתמיד התהליך עלול לקחת מספר ימים, ואף פעם לא ניתן לחזות הצלחה מראש.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *