איך להשיג לייקים בחינם לאינסטגרם

צריכים עוקבים לאינסטגרם שלכם ולא רוצים לקנות עוקבים? לא יודעים מה הצעדים הפשוטים בכדי לקדם את העמוד שלכם למעלה בחיפוש, להציע אותו לאנשים, להאיץ את כמות העוקבים והתגובות והכי חשוב – הלייקים שלכם.
הלייקים הארורים האלה.. אלה שתמיד מעסיקים אותנו בכמה אוהבים אותנו, האם אנחנו אהובים, מה הסטנדרט של לייקים בעמוד מצליח.. אך השאלה החשובה מכולן: איך אני אשיג לייקים בחינם לאינסטגרם ? עקבו אחר הדרכים במאמר הזה וצפו במונה הלייקים בתמונות שלכם קופץ.

  1. פרסמו תמונות על בסיס יומי – אף אחד לא רוצה לעקוב אחרי עמוד, חשבון או משתמש שלא פעיל. בנוסף, אם עוקב אחד שלכם בדיוק היה היום בטיול בצפון והוא פספס את התמונה? עכשיו הוא ייאלץ לחכות שבוע לתמונה, ומי יודע אם עד אז הוא ימשיך לתת לכם לייקים באינסטגרם או האם הוא בכלל ימשיך לעקוב אחריכם. פרסום תמונות על בסיס יום יומי ידאג להשאיר את העוקבים שלכם אצלכם.
  2. האשטאג (#) – ההאשטאג, תגית שמספרת על הנושא שלכם – צריך להיות בכל פוסט שאתם מפרסמים. ההאשטאג יוצר בעצם חשיפה יותר גדולה לפוסטים שלכם, מגדיר את הנושא של העמוד שלכם, מעלה אותו בexplore (חיפוש וגילוי עמודים חדשים) ודואג להעלות את מונה העוקבים שלכם. חשוב מאוד להקפיד על האשטאג נכון וקבוע בכדי להשיג לייקים בחינם באינסטגרם.
  3. עקבו והורידו – נניח שאתם עמוד שמפרסם סרטונים של גולשים. לכו לעמוד גולשים אחר עם הרבה עוקבים, ישראלי או לא, ו"תגנבו" את הקהל שלו. חשוב לשמור על חשבון פתוח כדי שיוכלו לראות את התמונות שלכם. תעקבו אחרי העוקבים של העמוד המצליח, הם יראו שאתם עמוד גלישה נחמד, יעקבו אחריכם חזרה. אחרי יומיים כשהם בטוחים שיש להם אתכם, אתם יכולים להוריד את העוקב. זו שיטה טובה מאוד לעלות עוקבים ולהשיג הרבה לייקים לאינסטגרם לפוסטים הבאים שלכם.

לסיום, תמיד חשוב לבדוק את הפוסטים שאתם מעלים, עליכם, על חברים או על בני משפחה ולהיות בטוחים שהפוסטים שלכם באמת מעניינים. אחרי הכל, אף אחד לא עוקב אחרי עמוד משעמם. נסו לקחת השראה מעמודים או פרופילים מצליחים אחרים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *