איך לבצע קידום באינסטגרם בצורה הנכונה

כוחו של אינסטגרם עולה ולא סתם המון עסקים ואנשים פרטיים בוחרים להצטרף לרשת החברתית הזו. בזמן שפייסבוק מורידה חשיפה אורגנית לדפים עסקיים ומחייבת אותם לבצע תשלום על מנת לקבל חשיפה, באינסטגרם הדבר שונה לחלוטין. בעזרת פרופיל אינסטגרם איכותי ניתן לצבור קהל עוקבים נאמן שנחשף לתכנים שתעלו הרבה יותר מאשר בפייסבוק. אך כדי להגיע למצב בו יש לכם פרופיל איכותי, חשוב לדעת כיצד לבצע קידום באינסטגרם בצורה הנכונה והחכמה.

קידום באינסטגרם – איפה מתחילים?

לאחר שפתחתם פרופיל חדש באינסטגרם, אתם מתחילים מ-0 כמובן. ללא עוקבים, ללא תמונות. חשוב מאוד להשקיע קודם כל בנראות הפרופיל. השקיעו בתמונת פרופיל מעניינת ומסקרנת, תכתבו ביו(אודות) מעניין וצבעוני שימשוך את העין. חשוב לפני כל פעילות, להעלות תמונות לדף שיהיה בו תוכן. המון משתמשים שיראו משתמש ללא תמונות ישר ידפדפו הלאה ולא יקדישו אפילו כמה שניות להבין במה מדובר.

השלב הבא

לאחר שהשקעתם בבניית הפרופיל, עדיין קשה להשיג חשיפה כי אין לכם קהל עוקבים כרגע. לכן, התחילו לעקוב אחרי אנשים מאותו תחום עניין שלכם. חפשו את קהל היעד שלכם ותעקבו אחריו או תוסיפו לייקים לתמונות שלו. כך הוא ייחשף לפרופיל שלכם וייבחר האם לעקוב אחריכם או לפרגן בלייקים בחזרה.

כדי להגדיל את הסיכויים לצבירת עוקבים באינסטגרם ניתן לקנות עוקבים באינסטגרם בהשקעה מינימלית. במחירים סמליים ביותר ניתן לרכוש כמה מאות או אלפי עוקבים לחשבון שלכם בהשקעה חד פעמית. חשבון עם 1,000 עוקבים נראה הרבה יותר רשמי מאשר חשבון חדש עם 50 עוקבים בלבד. זה משפיע מאוד על משתמשים שייכנסו אל הדף שלכם. לפעמים זה יכול להכריע בין לעשות עוקב לבין לדלג על הדף שלכם.

בשיטה הזו ניתן גם לרכוש לייקים וצפיות לאינסטגרם. אתם יכולים לשמוע דעות רבות בעד ונגד, אך לדעתנו זה עוזר בצורה משמעותית והיתרונות עולים על החסרונות. לדוגמא, אם אתם תיכנסו לאינסטגרם ותצפו בפרופיל חדש עם 100 עוקבים, הסיכויים גבוהים מאוד שתדפדפו הלאה במהירות. אך אם תצפו בפרופיל עם 3,000 עוקבים, מיד תעלה בכם השאלה "למה אני לא עוקב אחריו?" או "של מי הפרופיל הזה?". בכך הסקרנות עולה והסיכויים לצבירת עוקבים חדשים עולים.

תודה לאינסטה פלוס על המאמר – https://instaplus.co.il

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *